Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
9380
rok szkolny
2011/2012

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

Kontrola i ewaluacja przedszkola kreatywnego - zaproszenie na konferencję

Każdy dyrektor chciałby, żeby jego przedszkole nosiło miano kreatywnego i cieszyło się opinią miejsca twórczego, sprzyjającego rozwojowi najmłodszych. Praca nad jakością placówki jest ciągła i wymagająca. Jednocześnie dyrektorzy przedszkoli, jako osoby zarządzające podlegają różnorodnym kontrolom. Coraz większa ich liczba i różnorodność wywołuje często poczucie niepewności, a przygotowanie się do nich destabilizuje normalną pracę przedszkola.

Na VI Europejskiej Konferencji Dyrektorów Przedszkoli przyjrzymy się europejskim praktykom w zakresie edukacji najmłodszych, poznamy dobre wzorce z innych krajów oraz możliwości współpracy międzynarodowej, które pomogą w organizacji przedszkola kreatywnego. Pokażemy także, jak przygotować się do kontroli, jak ją przetrwać i nie dać się porwać przez tsunami kontroli, aby móc skupić energię na twórczym rozwoju placówki.


REKLAMA

Program VI EKDP:

 • Kreatywne przedszkole w praktyce europejskiej na przykładach rozwiązań stosowanych w różnych krajach - OMEP (Organisation Mondiale pour l'Education Prescolaire)
 • Nauka języków obcych dzieci i młodzieży jako priorytet edukacyjny XXI w.
 • eTwinning międzynarodowa współpraca polskich przedszkoli z wykorzystaniem technologii ICT
 • Audyt kontroli zarządczej: kontrola zarządcza po roku funkcjonowania - problemy i ich rozwiązania
 • Kontrola GIODO w praktyce (uprawnienia kontrolujących i odpowiedzialność dyrektora - jak się przygotować do kontroli)
 • Ewaluacja z ludzką twarzą - jak podejść do ewaluacji, by nie okazała się problemem "nie do przeskoczenia"


  REKLAMA

  Zgodnie z tradycją, Europejska Konferencja Dyrektorów Przedszkoli będzie okazją do inspirujących kuluarowych rozmów i wymiany doświadczeń. Przygotowaliśmy dla Państwa Salon Wystawców, w których będziecie mogli zapoznać się z najnowszą ofertą dostawców zabawek, wyposażenia przedszkoli i placów zabaw oraz pomocy dydaktycznych. Zaskoczymy też Państwa wieloma niespodziankami.

  W spotkaniu wezmą udział między innymi: dr Danuta Elsner, Małgorzata Narożnik przewodnicząca warszawskiego oddziału OMEP, Krzysztof Puchacz, ekspert ds. kontroli zarządczej, przedstawiciel GIODO, dyrektorki przedszkoli, które podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami.

  Karta zgłoszeniowa: karta zgłoszeniowa (PDF)

  Więcej informacji na www.dyrektorszkoly.pl/ekdp

   

  VI Europejska Konferencja Dyrektorów Przedszkoli organizowana jest przez Wolters Kluwer Polska, wydawcę "Dyrektora Szkoły" i "Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola".

  Wolters Kluwer Polska

  Wolters Kluwer Polska jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer. Na rynku polskim jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych. Niezmiennie od wielu lat wydaje produkty najwyższej jakości. Obecnie pod markami ABC, LEX i Oficyna wydawane są produkty elektroniczne, książki i czasopisma. W ofercie wydawnictwa znajdują się również szkolenia i konferencje.

  Wolters Kluwer jest globalną i wiodąca firmą wydawniczą i dostawcą usług informacyjnych. Globalnie zapewnia swoje usługi i produkty profesjonalistom w sektorach: prawa, firm, podatków, księgowości, usług finansowych, audytu, zarządzania ryzykiem, organów regulacyjnych oraz zdrowia. Wolters Kluwer osiąga roczne przychody (2010) w wysokości 3,6 miliarda euro, prowadzi działalność w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz regionie Azji i Pacyfiku, zatrudnia około 19000 osób na całym świecie. Centrala Wolters Kluwer znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii. Więcej informacji o naszej pozycji rynkowej, klientach, markach i organizacji na stronie www.wolterskluwer.com. • Zaświadczenie online  numer online: 33 gości

  reklama