Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
9325
rok szkolny
2011/2012

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

Mi aula

Prezentacja multimedialna zatytułowana Mi aula (Moja klasa), wraz z konspektem i ćwiczeniami dla poziomu A.1.(według Europejskiego poziomu biegłości językowej), służyć może jako materiał dodatkowy przy wprowadzaniu i utrwaleniu słownictwa związanego z przedmiotami znajdującymi się w klasie, oraz wprowadzeniu pojęcia rodzaju żeńskiego i męskiego w rzeczownikach liczby pojedyńczej. Prezentacja może stanowić materiał uzupełniający dla nauczycieli pracujących z podręcznikiem Prisma A1 hiszpańskiego wydawnictwa Edinumen, niemniej jednak może być również w pełni wykorzystana przez nauczycieli pracujących z innymi podręcznikami przy tematyce moja klasa.


REKLAMA

W 136 slajdach prezentacji multimedialnej nauczyciel znajdzie materiał do wprowadzenia nowego słownictwa (ilustracje z animacją i wymową nowych słów) oraz wytłumaczenie rodzaju w rzeczownikach nieżywotnych liczby pojedyńczej.

ilustracja

Obydwu częściom towarzyszą ćwiczenia, które znajdują się również w dokumencie konspekt+ćwiczenia, w którym nauczyciel ma przgotowane także plansze do gry w memory.

ilustracja

Konspekt do pobrania bezpośrednio ze stron serwisu:
pobierz (ZIP - 9 KB)
Program WinZip 8.0 dostępny w Pomocy

Prezentacja oraz pełna wersja konspektu wraz z bogato ilustrowanymi ćwiczeniami dostępna na naszej płycie CD
Płyta kompaktowa
serwisu Publikacje edukacyjne

Edyta Denst-García
Instytucie Cervantesa
w Manili


Zaświadczenie onlinenumer online: 86 gości

reklama