Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
9275
rok szkolny
2011/2012

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

VI Europejska Konferencja Dyrektorów Przedszkoli

Już po raz szósty odbędzie się 26 kwietnia w Warszawie Europejska Konferencja Dyrektorów Przedszkoli. Organizatorami są "Dyrektor Szkoły" - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej oraz "Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola" - kwartalnik poświęcony edukacji przedszkolnej wczesnoszkolnej.
Tematem przewodnim tegorocznego EKDP - będzie kontrola, w tym: ewaluacja kontrola zarządczą oraz kontrole GIODO.


REKLAMA

Tematyka została zasugerowana przez naszych czytelników - dyrektorów przedszkoli, którzy jako osoby zarządzające placówką i poruszające się w ramach przepisów prawa podlegają różnorodnym kontrolom. Coraz większa liczba przeprowadzanych kontroli oraz nowe ich rodzaje wywołują często wśród dyrektorów strach i poczucie niekompetencji. Konferencja ma służyć uczestnikom w przygotowaniu się do kontroli oraz jej sprawnemu przejściu.
W wątku europejskim konferencji zostaną omówione przyjęte w UE ogólne wytyczne edukacji małego dziecka jak również, zaprezentowane przykłady z wybranych krajów ich kulturowe i społeczne uwarunkowania (OMEP).

Program konferencji: program (PDF)

Więcej informacji na www.dyrektorszkoly.pl/ekdp

 

VI Europejska Konferencja Dyrektorów Przedszkoli organizowana jest przez Wolters Kluwer Polska, wydawcę "Dyrektora Szkoły" i "Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola".

Wolters Kluwer Polska

Wolters Kluwer Polska jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer. Na rynku polskim jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych. Niezmiennie od wielu lat wydaje produkty najwyższej jakości. Obecnie pod markami ABC, LEX i Oficyna wydawane są produkty elektroniczne, książki i czasopisma. W ofercie wydawnictwa znajdują się również szkolenia i konferencje.

Wolters Kluwer jest globalną i wiodąca firmą wydawniczą i dostawcą usług informacyjnych. Globalnie zapewnia swoje usługi i produkty profesjonalistom w sektorach: prawa, firm, podatków, księgowości, usług finansowych, audytu, zarządzania ryzykiem, organów regulacyjnych oraz zdrowia. Wolters Kluwer osiąga roczne przychody (2010) w wysokości 3,6 miliarda euro, prowadzi działalność w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz regionie Azji i Pacyfiku, zatrudnia około 19000 osób na całym świecie. Centrala Wolters Kluwer znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii. Więcej informacji o naszej pozycji rynkowej, klientach, markach i organizacji na stronie www.wolterskluwer.com.Zaświadczenie onlinenumer online: 143 gości

reklama