Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
9270
rok szkolny
2011/2012

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

II zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły 2012

"Prawo oświatowe w teorii i praktyce" II zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły 2012, organizowany przez Wolters Kluwer Polska, już wkrótce w trzech miastach Polski

II zjazd Akademii Zarządzania "Dyrektora Szkoły", organizowany przez Wolters Kluwer Polska wydawcę miesięcznika Dyrektor Szkoły - odbędzie się w trzech miejscach: w Krakowie 16 marca, w Warszawie 29 marca oraz w Szczecinie 17 kwietnia 2012 roku.

Tradycyjnie już będzie poświęcony problemom prawnym, a w szczególności szkolnemu prawu pracy, odpowiedzialności dyrektora za materialne zasoby szkoły i bezpieczeństwu szkoły.

Zmiany prawne w polskim systemie oświaty następują w zasadzie nieustająco, budząc niepokój, wątpliwości interpretacyjne.


REKLAMA

Dzięki wykładom i opiniom ekspertów II zjazd Akademii Zarządzania 2012 będzie okazją do uporządkowania wiedzy i informacji, jak również dowiedzenia się o aktualnych i planowanych przez ministerstwo zmianach w prawie oświatowym. Da również możliwość wymiany opinii i dzielenia się doświadczeniami.

Programy zjazdów układane są zgodnie z oczekiwaniami uczestników wyrażonymi w ankietach z poprzednich spotkań.

Tym razem poruszane będą m.in. kwestie zatrudnienia w roku szkolnym 2012/2013 i normy czasu pracy nauczycieli, jak również odpowiedzialności dyrektora placówki za materialne zasoby szkoły oraz bezpieczeństwa szkoły jako elementu kontroli.


REKLAMA

Podczas Zjazdu przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej i eksperci, będą odpowiadać na pytania przesłane wcześniej przez uczestników.

Jak zwykle, w czasie zjazdu Akademii Zarządzania uczestników czekają liczne atrakcje, konkursy z nagrodami. Istnieje możliwość uzyskania porady prawnej podczas konferencji.

Współorganizatorami II zjazdu są: Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie oraz Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia nauczycieli w Szczecinie.

Więcej informacji: www.dyrektorszkoly.pl/azdsZaświadczenie onlinenumer online: 51 gości

reklama