Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
9019
rok szkolny
2011/2012

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

XIII Krajowa Konferencja Dyrektorów Szkół i Przedszkoli w Łodzi

To ostatnie dni aby zapisać się na XIII Krajową Konferencję Dyrektorów Szkół i Przedszkoli, która odbędzie się w dniach 18-19 października w Łodzi. Organizatorem spotkania jest miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej "Dyrektor Szkoły" wydawany przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska.

Pierwszy dzień konferencji odbędzie się pod hasłem "Szkoła otwarta na świat". W trakcie spotkania uczestnicy wezmą udział w dyskusji na temat zmian i wyzwań jakie stoją przed polską prezydencją w Unii Europejskiej. Co oświata zyskuje na polskiej prezydencji, co oznaczają Priorytety Strategii Europejskich dla polskich szkół to tylko niektóre tematy, które będą poruszone podczas panelu dyskusyjnego.


REKLAMA

Tematem przewodnim drugiego dnia konferencji będzie "Bezpieczeństwo w szkole i przedszkolu - zadania dyrektora, organu prowadzącego, instytucji oświatowych". W programie znalazły się takie tematy jak bezpieczeństwo w szkole, system pomocy psychologiczno-pedagogicznej, wielokulturowość w edukacji czy BHP w placówce oświatowej.

Do udziału w konferencji zaproszeni są dyrektorzy szkół i przedszkoli, przedstawiciele placówek oświatowych, samorządów, kuratoriów oświaty i ośrodków doskonalenia nauczycieli

Formularz zgłoszeniowy oraz bliższe informacje na stronie www.dyrektorszkoly.pl/XIIIKKDSZaświadczenie onlinenumer online: 93 gości

reklama