Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
8041
rok szkolny
2010/2011

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

I Zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły

"Indywidualizacja nauczania - jak przełożyć założenia reformy na praktykę szkolną?"

"Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej" zaprasza wszystkich dyrektorów szkół na I Zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły 2010/2011.

20 stycznia 2011 roku, w Bibliotece Narodowej w Warszawie, odbędzie się I Zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły. Spotkanie będzie poświęcone przede wszystkim praktyce wdrażania programów wspierających indywidualizację nauczania w szkołach.


REKLAMA

W trakcie I Zjazdu Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, p.Lilla Jaroń omówi możliwości projektów unijnych wspierających pracę przedszkoli, szkół i placówek. Podczas spotkania zostaną także przedstawione efekty prowadzonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej projektu monitorującego wprowadzenie podstawy programowej. Ponadto szeroko omawiana będzie problematyka zmian w metodyce oraz organizacji pracy szkoły w kontekście rozwijania talentów uczniów, wspierania wybitnie zdolnych i tych mających trudności w nauce. Dyrektorzy placówek oświatowych otrzymają praktyczne wskazówki do organizacji systemu kontroli zarządczej.

Wszystkie wnioski z dyskusji wraz z podsumowaniem spotkania zostaną przekazane do Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania udziału w spotkaniu. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej www.dyrektorszkoly.pl/azds.


REKLAMA

"Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej", od 1994 roku wspiera dyrektorów szkół, przedszkoli oraz innych placówek oświatowych w wypełnianiu zadań i obowiązków zgodnie z przepisami prawnymi, nowoczesną wiedzą z zakresu psychologii, pedagogiki i zarządzania. Wydawcą Miesięcznika jest Wolters Kluwer Polska.

Bliższe informacje na stronach www.dyrektorszkoly.pl.

Kontakt z biurem organizatora:
Tel.: 0 22 535 83 18
Faks: 0 22 535 83 22
E-mail: szkolenia@wolterskluwer.pl

ilustracjaZaświadczenie onlinenumer online: 50 gości

reklama