Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
7986
rok szkolny
2010/2011

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

Konferencja "Nowoczesne technologie w szkole"

"Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej" wydawany przez Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska jest organizatorem cyklu bezpłatnych konferencji na temat nowoczesnych technologii w szkole. Spotkania odbyły się do tej pory m.in. w Częstochowie, Bielsku-Białej, Nowym Targu, Lesznie, Bydgoszczy, Włocławku, Lublinie, Olsztynie i Szczecinie.

Konferencja w Łodzi odbędzie się w piątek 26 listopada w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli (ul.Wólczańska 202)

Na konferencję zapraszamy przedstawicieli kadry kierowniczej oświaty, dyrektorów szkół, nauczycieli oraz reprezentantów lokalnych władz samorządowych odpowiedzialnych za oświatę w regionach.


REKLAMA

Spotkania poświęcone będą wprowadzaniu i zastosowaniu nowoczesnych technologii w szkołach. W programie znalazły się takie zagadnienia jak rola komputera w procesie nauki, cykl prezentacji - oszczędna, bezpieczna i wydajna szkoła, narzędzia wspierające proces dydaktyczny, znaczenie wprowadzania nowoczesnych technologii do placówek oświaty, budowa bezpiecznej sieci bezprzewodowej i ochrona danych.

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi tendencjami, jakie panują w środowisku szkolnym oraz dowiedzą się jak je wykorzystać z korzyścią zarówno dla nauczycieli jak i uczniów.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.dyrektorszkoly.pl...

Partnerem instytucjonalnym konferencji jest Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi.

Patronat medialny objęło Radio Parada.

Partnerem spotkania jest firma AB S.A.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie internetowej www.dyrektorszkoly.pl...

Udział w konferencji jest bezpłatny.


Zaświadczenie onlinenumer online: 77 gości

reklama