Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
7715
rok szkolny
2009/2010

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

Oficyna Wydawnicza Impuls zaprasza

Oficyna Wydawnicza "Impuls" istnieje od 1990 roku. Swoją działalność rozpoczynała jako Niezależne Wydawnictwo Harcerskie "Impuls". Wydawnictwo posiada w swojej ofercie książki z szeroko rozumianej pedagogiki (teoria - praktyka edukacji, pedagogiki, wychowania, pedagogika specjalna), materiały teoretyczne i praktyczne z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopedii, edukacji zdrowotnej.
Oficyna specjalizuje się także w resocjalizacji, psychologii, socjologii, a także gerontologii. Wśród książek można znaleźć także pozycje dotyczące różnych metod komunikacji, mediów, sztuki i muzyki. W ofercie wydawnictwa są również książeczki i wiersze dla najmłodszych. Są to publikacje wyłącznie polskich autorów.


REKLAMA

Wydawnictwo jest otwarte na nowe technologie, dlatego w swojej ofercie posiada także książki w formie e-booków. Ten dział będzie ciągle poszerzany i udoskonalany. Informacje o publikacjach "Impulsu" oraz możliwości zakupów internetowych możliwe są także na innych portalach internetowych, m.in. Anonser.pl, Onet.pl, Gojaba.com, Ksiazka.net, Granice.pl.

Niewielkie wydawnictwo z Krakowa podbiło serca zarówno znakomitych Autorów, najlepszych specjalistów ze swoich dziedzin, ale także olbrzymiej rzeszy klientów, którzy są zadowoleni wysokiej jakości publikacji oraz w pełni profesjonalnej obsługi.
Zapraszamy na stronę www.impulsoficyna.com.pl, gdzie można zapoznać się z pełną ofertą książkową. W tej chwili w sprzedaży jest około 550 tytułów.

logo

Oficyna Wydawnicza Impuls
Ul. Fatimska 53 B
31-831 Kraków
www.impulsoficyna.com.plZaświadczenie onlinenumer online: 45 gości

reklama