Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
4246
rok szkolny
2006/2007

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

Program koła geograficznego dla uczniów klas trzecich gimnazjum

Program Szkolnego Koła Geograficznego przeznaczony jest dla uczniów szczególnie zainteresowanych geografią. Zakłada integrację wszystkich miłośników geografii, którzy chcą uczestniczyć w dodatkowych zajęciach z tego przedmiotu.

Program ten adresowany jest do młodzieży gimnazjalnej klas trzecich szczególnie zainteresowanych geografią, otwartej na świat, dążącej do poszerzania swoich horyzontów i wiedzy. Ma on na celu zaspokojenie naturalnej ciekawości uczniów, dla których wiadomości i umiejętności pozyskane na lekcjach nie wyczerpują zainteresowań.

Uczniowie uczestniczący w zajęciach będą korzystać z różnych źródeł wiedzy, nauczą się selekcji informacji, interpretacji danych, zdobędą nowe doświadczenia, staną się twórczy, rozwiną swoje zdolności.

Nabór na zajęcia przeprowadzę we wrześniu. Zakładam, że będą to uczniowie o wysokich zdolnościach ogólnych, lubiących podejmować nowe wyzwania, eksperymentować.

Na realizację programu przewidziałam około 30 jednostek lekcyjnych czyli 1 godzinę tygodniowo od października do końca maja (uwzględniając przerwy świąteczne i ferie zimowe).

(...)


REKLAMA

Publikacja archiwalna do pobrania z serwera FTP.

Aby pobrać daną publikację wpisz jej numer:
i naciśnij > > >

UWAGA:
Numer ukazuje się w lewym górnym rogu okna danej publikacji.

Ewa Ewert
Gimnazjum nr 5 w Głogowie


Zaświadczenie onlinenumer online: 247 gości

reklama