Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
3267
rok szkolny
2005/2006

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

Easyvoice.pl - unikalny serwis dla pracujących głosem

Szanowni Państwo.

Miło mi poinformować Państwa o powstaniu serwisu www.easyvoice.pl.

Serwis ten to jedyne w swoim rodzaju internetowe miejsce dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym, rozwojem warunków głosowych i pracujących głosem. Gromadzi informacje m.in. z zakresu psychologii głosu, jego emisji; budowy i funkcjonowania narządu głosowego, pracy głosem oraz wokalistyki, wystąpień publicznych i relaksacji. Serwis promuje świadome i zdrowe posługiwanie się głosem. Porady, wskazówki i ćwiczenia zawarte w serwisie są na tyle uniwersalne, że mogą skorzystać z nich osoby, których praca w różnym stopniu opiera się na wykorzystaniu możliwości własnego głosu lub jej efekty są uzależnione od zaprezentowania siebie poprzez głos.
Adresatami serwisu są osoby, które w swoim życiu zawodowym wykorzystują głos jako narzędzie pracy i poszukują rad i wskazówek dotyczących sposobu operowania głosem oraz zapobiegania problemom, które wiążą się z wysiłkiem głosowym.
Easyvoice.pl to także serwis skierowany do tych, którzy pragną żyć świadomie oraz mają odrobinę odwagi, by wyruszyć w podróż, jaką jest poznawanie siebie i własnego głosu.

Unikalność naszego serwisu wyraża się przede wszystkim w akcentowaniu psychologicznych podstaw pracy głosem i rozwoju jego możliwości.
Zachęcamy do świadomego posługiwania się głosem oraz aktywnego samokształcenia. Chcemy wyposażyć użytkowników naszego serwisu w niezbędne materiały, które pozwolą im rozpoznać własne możliwości oraz wykorzystać głosowy potencjał w życiu osobistym i pracy zawodowej.
Przygotowujemy (w większości darmowe) zestawy ćwiczeń do samodzielnej pracy, e-booki oraz kursy mailowe. W niedalekiej przyszłości w naszym serwisie pojawią się także pliki mp3 oraz materiały video i dvd.

Jesteśmy otwarci na potrzeby i zainteresowania użytkowników naszego serwisu i w związku z tym gromadzimy w nim treści będące odpowiedzią na skierowane do nas pytania.
Propagujemy również zdrowy styl życia i zachęcamy do stosowania różnorodnych metod relaksacji umożliwiających zminimalizowanie stresu w codziennym funkcjonowaniu człowieka.

Sylwia Prusakiewicz
Redaktor serwisu www.easyvoice.pl
Odkryj swój głos, odkryj siebie


Zaświadczenie onlinenumer online: 53 gości

reklama