Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
13356
rok szkolny
2018/2019

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

30 lat wolności - konferencja dla nauczycieli

Forum Obywatelskiego Rozwoju i Fundacja Santander Bank Polska S.A., wraz z firmami Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. i Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o. o. zapraszają nauczycieli przedmiotów ekonomiczno-społecznych i dyrektorów szkół na kolejne spotkanie z wybitnymi postaciami ze świata edukacji, ekonomii i biznesu.


REKLAMA

Bezpłatna konferencja pt. "30 lat wolności" skierowana do nauczycieli historii i społeczeństwa, wiedzy o społeczeństwie, ekonomii w praktyce, podstaw przedsiębiorczości i przedmiotów pokrewnych odbędzie się 27 września 2019 r. (piątek) w godzinach 10:00-16:00 w auli VII (3. piętro) w budynku głównym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (al. Niepodległości 162).

Konferencje, które odbyły się w poprzednich latach: "Innowacyjne metody nauczania ekonomii w szkołach", "Edukacja ekonomiczna w XXI wieku" oraz "Po co nam ta ekonomia? - czyli jak skutecznie jej uczyć", "Edukacja ekonomiczna a społeczeństwo obywatelskie", cieszyły się dużym zainteresowaniem m.in. nauczycieli, dyrektorów szkół i metodyków. Wierzymy, że, już tradycyjnie, nasze wydarzenie pozwoli na spotkanie i dyskusję w szerokim gronie na temat wolności, nie tylko gospodarczej, oraz przemian, które zaszły w Polsce w ostatnich latach.

Więcej informacji i rejestracja: www.for.org.pl...

ilustracja

redakcja


Zaświadczenie onlinenumer online: 98 gości

reklama