Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
12432
rok szkolny
2016/2017

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

Kurs "Edukacja filmowa - nowe wyzwania"

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza do udziału w kursie on-linowym "Edukacja filmowa - nowe wyzwania", który rozpocznie się w dniu 27 marca w ramach projektu Filmoteka Szkolna. Akcja! organizowanego we współpracy z Filmoteką Narodową, dzięki wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Mogą się do niego zgłaszać nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, animatorzy, którzy znają już podstawy edukacji filmowej i chcą poszerzyć spektrum działań z filmem na swoich zajęciach. Oferowane są trzy moduły, pozwalające lepiej poznać i prowadzić edukację filmową: Film a wychowanie, Eksperymenty i innowacje w edukacji filmowej, Projekt od A do Z - jak napisać wniosek, zdobyć dotację i zrealizować projekt.


REKLAMA

Do tego każdy uczestnik kursu otrzyma profesjonalną opiekę mentora oraz całe mnóstwo dobrych praktyk i narzędzi edukacji filmowej do przećwiczenia i wdrożenia. Uczestnicy pracują na platformie internetowej, w trakcie kursu realizują zadania po opieką specjalistów w oparciu o trzymane narzędzia i instrukcje. Zaliczenie kursu kończy się otrzymaniem zaświadczenia o uczestnictwie.

Zapisywać się można do 26 marca 2017 roku poprzez formularz dostępny na stronie:
filmoteka.ceo.org.pl...

redakcja


Zaświadczenie onlinenumer online: 160 gości

reklama