Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
10637
rok szkolny
2013/2014

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2013 w Wyższej Szkole Europejskiej

W dniach 18-24 listopada br. Biuro Karier Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, zaprasza na szereg bezpłatnych wydarzeń zorganizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP). Wśród nich wyjątkowe spotkanie pt. "Robienie interesu życia - czyli startupy oczami inwestorów i młodych przedsiębiorców", które odbędzie się 20 listopada (środa) o godz. 18:00 w auli WSE przy ul. Westerplatte 11.


REKLAMA

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to ogólnoświatowa inicjatywa, której celem jest wspieranie i rozwijanie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży. W tym samym czasie, na całym świecie, odbywają się tysiące inspirujących spotkań młodych ludzi z pracodawcami, mentorami i inwestorami. Biuro Karier Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, co roku włącza się w tą inicjatywę organizując na uczelni różne wydarzenia. W tym roku w programie m.in.: warsztaty z radzenia sobie ze stresem, coachingu kariery i z pobudzania ducha przedsiębiorczości (gra Cashflow 101). Oprócz typowych lekcji przedsiębiorczości odbędą się również wykłady otwarte, których tematyka skupiać będzie się także na prawnych aspektach prowadzenia działalności.

Szczególnym wydarzeniem będzie spotkanie pt. "Robienie interesu życia - czyli startupy oczami inwestorów i młodych przedsiębiorców", które odbędzie się w środę 20 listopada br. Zaproszeni goście postarają się zdradzić receptę na interes życia, poruszą kwestię szans i wyzwań startupowego biznesu oraz przedstawią najbardziej perspektywistyczne obszary dla ich rozwoju. W dyskusji udział wezmą: Marcin Bielówka (KPT), Sebastian Kolisz (AIP), Richard Lucas (Anioł biznesu), Piotr Wilam (Innovation Nest), Krzysztof Bełech (Satus Venture), Katarzyna Kural (Agencja hostess InPlus), Michał Dyrda (Vocabla), Przemysław Kadula (Notatek.pl), Piotr Lipert (Clockwork), Wojtek Smajda (Happy API). Moderatorem będzie Mateusz Tułecki wykładowca WSE, pomysłodawca i organizator konferencji Internet Beta.

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w organizowanych wydarzeniach (część inicjatyw wymaga przesłania formularza zgłoszeniowego).

Szczegółowy harmonogram wydarzeń oraz inne informacje na temat ŚTP dostępne są pod adresem: www.wse.krakow.pl

POWIĘKSZ

redakcja


Zaświadczenie onlinenumer online: 34 gości

reklama