Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
10105
rok szkolny
2012/2013

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

III Dzień Innowacji w Zarządzaniu

Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie zaprasza do udziału w III Dniu Innowacji w Zarządzaniu.

Konferencja wraz z warsztatami odbędzie się 15 lutego (piątek) w Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie na ul. św. Filipa 25.


REKLAMA

To unikatowe na skalę kraju wydarzenie edukacyjne, które ma na celu zapoznać młodzież ponadgimnazjalną z tematyką przedsiębiorczości i zarządzania w innowacyjny sposób - poprzez granie w gry strategiczne. Ze względu na ogromne zainteresowanie szkół jest organizowane przez naszą uczelnię już po raz trzeci.

Wykorzystywane podczas planowanego wydarzenia materiały wyznaczają najwyższy standard innowacyjności nauczania. Nasi wykładowcy kierunku Zarządzanie z powodzeniem stosują je podczas zajęć praktycznych ze studentami, osiągając bardzo dobre rezultaty. Wśród licznych atutów interaktywnych metod dydaktycznych są m.in.: aktywizacja i zaangażowanie wszystkich uczestników, zwiększenie poziomu ciekawości, zwiększenie efektywności uczenia się oraz pobudzenie kreatywności. Oznacza to, że uczestnicy mają możliwość zgłębienia skomplikowanych tematów - m.in. logiki biznesu i rynku z perspektywy interesującej praktyki.

Więcej informacji na stronie www.wse.krakow.pl.

POWIĘKSZ

redakcja


Zaświadczenie onlinenumer online: 71 gości

reklama